Nová Česká Miss 2009 – Iveta Lutovská

Novou Českou Miss pro rok 2009 se stala sexy blondýnka z Třeboně, Iveta Lutovská. Pojďte se společně s námi o Ivetě dozvědět více. Velkou fotogalerii této krásky naleznete právě v dnešním článku.

Modelka Iveta Lutovská při focení v autě

Ze života Ivety

Iveta se narodila 14. května 1983 v Třeboni. Modelingu se věnuje od čtrnácti let, má za sebou již několik úspěchů v soutěžích krásy - v roce 2003 se stala Miss jižní Čechy a finalistkou Miss České republiky. O rok později si odnesla titul Miss Praha Open.

Vystudovala vysokou školu se zaměřením na ekonomii a management. V současné době, krom nově nastávajících povinností coby Česká Miss 2009, se Iveta věnuje dále modelingu, fotomodelingu a reklamě. Ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a také nakupuje.

Sexy Iveta Lutovská a její dokonalé tělo

181 centimetrů vysoká Iveta se může pochlubit mírami 93 x 64 x 94 (prsa, pas, boky). Její blond vlasy doplňují krásné zelené oči. Konfekční velikost Ivety je 38, nosí boty velikosti 39.

Česká Miss 2009 - Iveta Lutovská

Novou Českou Miss 2009 se v sobotu 28.února 2009 stala pětadvacetiletá Iveta Lutovská, titul první české vicemiss získala osmnáctiletá Tereza Budková ze Sezimova Ústí. Druhou vicemiss se stala také osmnáctiletá tmavovláska z Nového Boru, Zina Šťovíčková.

Ze soukromí...

Pokud byste pánové měli o tuto sexy blonďatou krásku zájem, máte smůlu. Iveta již přítele má a je s ním velmi šťastná. Jsou spolu již 8 let.

Fotky Ivety Lutovské naleznete pod článkem!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

laškování

Rozpalte to!

23.11.2017

carmen

Carmen Electra

03.05.2006

Americká zpěvačka Britney Spears

Britney Spears

03.05.2006

Diskuze

Vybrané video

Dnešní "zbraně budoucnosti"

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2019 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies