Nechte se namasírovat!

I chlapi se rádi nechají eroticky rozmazlovat, to mi určitě potvrdíte. Tak proč si ho nenechat pěkně namasírovat od zkušené masérky tantry. Položíte se na záda a roztáhnete nohy, pak už se jen necháte unášet na vlnách vzrušení.

masáž

Zavřete oči, přichází

Je skvělá, navodí tu správnou atmosféru pro erotickou masáž vašeho penisu. Je zahalená v jemném, klouzavém šátku a v rukou má sadu vonných olejů. Pěkně si vás uloží, dá vám polštář pod hlavu i pod zadek, aby její práce byla naprosto dokonalá. Nakonec vás vyzve, ať nohy roztáhnete a pokrčíte v kolenou. Vše, včetně vás je nachystáno, jízda může začít. Možná se nevrhne na váš penis okamžitě, ale pro začátek se bude věnovat hrudníku, obličeji, pažím, zkrátka tam, kde to máte rád.

Jak to bude dál?

Ve vaší hlavě se honí myšlenky typu: „ Když už se k němu sakra dostane!“ nebo „ Sáhni už na něj!“. Jako by vám četla myšlenky. Pomalu masíruje okolí vašeho pohlaví a nezapomene vynechat ani kousek místa. Pomalu střídá obě ruce, tlak i sílu, zatím co vy se můžete zbláznit blahem. Pak se začne dotýkat přímo vašeho penisu a jemně stáhne předkožku, protože jen tak dosáhne maximální citlivosti. Kam vám ještě v rámci uspokojení může sáhnout.


Bude vás pěkně napínat. Pokaždé, co uvidí, že už to na vás jde, její ruce se od penisu vzdálí. Bude kroužit jen kolem dokola a vy jí pak za to poděkujete. Pokud se teď uděláte, všechno bude zkažené. Jestli váš orgasmus oddálí několikrát, pak bude konec opravdu slastný.

I muži mají svůj G bod

Ano, i u vás je někde schovaný. Taková erotická masáž je jako stvořená pro jeho nalezení. Až ho objeví, jisto jistě to okamžitě poznáte. Kde ho bude hledat? Začne v okolí konečníku a pokud jí to dovolíte, bude pokračovat i dovnitř. Když jednou rukou bude masírovat penis a druhou rukou dráždit ono tajemné místo, začne to pravé potěšení. Je celkem možné, že tady už se jí orgasmus oddálit nepodaří.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.7 Počet: 6 Nejlepší: 5 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Nové hry útočí
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies