Megan Fox: promenáda v plavkách i bez

Chybí vám sexy fotky krásné Megan Fox? I jako vdaná žena jich má stále spoustu, stačí je jen najít - u nás je máte jako na talíři společně s tichou ale sexy novou reklamou!

Fotografie zachycující

Megan Fox je jedna z žen, které nechávají řadu mužů absolutně neschopné jediného slova. Je to asi půl roku, co společně s Cristianem Ronaldem nafotila fotky ve spodním prádle pro Armani. Pro obrovský úspěch se manažeři rozhodli Megan obsadit znovu, tentokrát do reklamy. V novém snímku je to ale ona,  kdo nevydá ani hlásku. V podstatě si jen dvakrát přejede přes rty rtěnkou a reklama je hotová. Tichá a sexy. Kdo jiný tohle dokáže?

Jak řekl jeden americký magazín: tiše sledujte a snažte se naplánovat nějakou geniální a nenápadnou vraždu Briana Austina Greena...

 

 

Prohlédněte si i Meganiny fotky z dovolené na Havaji, kde ji nenasytní papparaziové stihli vyfotit v bikinách... a taky bez.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Není fotbal jako fotbal
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies