Magic Mouse - dotyková myš od Apple

Zapomeňte na ovládání Vašeho počítače klasickou myší. Přichází dotyková Magic Mouse od společnosti Apple, která je vhodná pro praváky i leváky.

Fotografie zachycující Magic Mouse

Jednoduchý a přitom stylový design

Společnost Apple přichází na trh s novinkou - počítačovou myší s dotykovým ovládáním, která má označení Magic Mouse. Tato novinka, stejně jako všechny ostatní výrobky společnosti Apple, se vyznačuje jednoduchým a přitom stylovým designem s nízkým profilem, jenž umožňuje pohodlnější ovládání.Díky symetrickému tvaru je tato myš vhodná jak pro praváky, tak i leváky.

Magic Mouse - ovládání zvládnou praváci i leváci

Na Magic Mouse nenaleznete žádné tlačítka, dokonce ani scrollovací kolečko. To u této novinky nahradil speciální multidotykový senzor, který je možné ovládat pouhým dotykem. Na spodní straně je umístěno pohotovostní tlačítko a snímací senzor.

Pokud budete chtít na dotykovém senzoru simulovat běžné kliknutí pravým nebo levým tlačítkem, stačí stisknout příslušný horní roh. Můžete také scrollovat (ať už v dokumentech, nebo na internetu) ve všech směrech jednoduchým posunutím prstu po vrchní ploše. Zajímavé je také „dvouprsté“ gesto umožňující pohodlné procházení stránek v Safari nebo knihovny iTunes.

Magic Mouse komunikuje s počítačem díky bezdrátové technologii Bluetooth až do vzdálenosti 10-ti metrů. Vyžaduje operační systém Mac OS X Leopard® verze 10.5.8 nebo novější.

Žádná levná záležitost…

Na zahraničních stránkách společnosti Apple je Magic Mouse k dostání již nyní za 69 USD (v přepočtu necelých 1 200 Kč). V České republice se její cena bude pohybovat okolo 2000 korun.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Rozbouřená Wall Street
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies