Krásná Marisa Lee Miller

Marisa je americkou modelkou a herečkou, která se narodila 6. srpna 1978. Narodila se v Santa Cruz (Kalifornie, USA). Její rodné příjmení je Bertetta. Od roku 2006 je vdaná za Griffina Guesse, se kterým má 2 syny. Marisa oslňuje svým sexappealem jako proslulá světová modelka, jenž se zaměřuje především na spodní prádlo.

Marisa Miller odhalila své vnady na písku

 

Má nádhernou tvář a sexy křivky. Měří 173 centimetrů. Objevili ji 2 italští hledači krásek pro modeling. Marisu objevili v jedné kavárně v San Franciscu, když jí bylo pouhých 16 let. Její matka prosazovala příliš konzervativní názory, ale naštěstí se Marisa uměla rozhodnout sama. Pobyt v Itálii si perfektně naplánovala a po krátké době se již objevila na titulní stránce prvního čísla časopisu Perfect 10.

 

Její fotky byly i v dalších vydáních, nebyl to ještě její start k hvězdné kariéře topmodelky. K tomu jí pomohlo až focení s módním fotografem Mario Testinem. Ten jí nabídl spolupráci v době, kdy Marisa ještě stále navštěvovala školu surfingu, jenž patří mezi její oblíbené sporty. Nejlépe se cítí, když surfuje každý den. Má také ráda box, volejbal, fotbal a ráda jezdi na Harley Nightsister.

 

Později se dostala na prestižní titulní stránku ve Sports Illustrated a objevila se i v časopisu Vogue. Oblíbily si ji i další časopisy - Glamour, Cosmopolitan a také Maxim. V žebříčku “Hot 100” (žhavá stovka) v časopisu Maxim se objevila právě Marisa, která obsadila v roce 2008 první místo. Tehdy porazila dokonce Scarlett Johansson.

 

Jejího půvabu si všiml i Tommy Hilfinger, také Guess a značka Victoria's Secret. Již v roce 2007 byla poprvé v televizní kampani a stala se andílkem Victoria's Secret. Jaký byl nejdražší skvost, který Marisa předvedla? V roce 2009 měla na sobě podprsenku, která je posetá tisícovkami briliantů. Celková hodnota podprsenky je 3 miliony dolarů. Původně ji měla předvést Heidi Klum, ale protože v tom roce porodila, podprsenka ji neseděla. Tyto fotky pak rychle obletěly svět.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Nové hry pro opravdové fajnšmekry

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies