Jak ji pěkně rozpálit?

Některé ženské se předehry nedokážou nabažit, jiným přijde jako úplně zbytečná zdržovačka. Pokud ta vaše patří do katagorie vyznavaček předehry, tak vám poradíme, jak ji pořádně nažhavit. A proč mají předehru taky rády? Pánové, jsou v tom emoce!!!

Fotografie zachycující milostný pár při líbání v posteli

Ženská se potřebuje uvolnit

Většina holek má problém jít rovnou na věc, jako vy chlapi. Jejich tělo předehru opravdu vyžaduje, aby přišla na sex opravdová chuť a krásně to v nich vřelo. No asi s tím už nějaké zkušenosti máte.

Start na veřejnosti

Nikde není řečeno, že předehra musí začít na místě, kde se budete oddávat postelovým radovánkám. Klidně začněte s předehrou už při nákupu, nebo někde v kavárně, pomalu si ji prostě nachystejte. Dopřejte ji mezi lidma kvalitního francouzáka, nebo ji sem tam trochu osahejte. Tak ji ukážete, že vás vzrušuje a to se ženskou dělá divy.

Neslušné návrhy

Předehra nemusí být jen fyzická, pár sexuálních poznámek taky umí své. Taková erotická zprávička poslaná do práce je skoro jako opravdový sex. Až přijde domů, bude se po vás sápat. Nebo jí po cestě tramvají pošeptejte do ucha, co s ní chcete provádět, vrrr.

Svlékně te se!!!

Chlapi, striptýz není jen pro ženské!!! Svlékněte se vy a jen pro ni. Ničeho se nebojte, ani nemusíte umět tančit, už jen to, že se do toho dáte s ní zamává. Hlavně hned ze startu odhoďte ponožky, protože není snad nic horšího než nahatý chlap v ponožkách. Průběžně můžete svršků zbavovat i partnerku, ať neblbnete sám.

Porno?

Tak tohle je taky možnost, jak ji dostat do nálady, teda v případě, že ji tyhle večerníčky nejsou proti srsti. V průběhu filmu jí líbejte, hlaďte a není možné, aby to nedopadlo jako u dvojice z filmu.

Jazyk a prsty nesmí chybět!!!!

Asi začněte nějak z lehka, ona za chvilku roztáhne nohy sama, což je pro vás signál, že můžete pokračovat dále. Co by to bylo za předehru bez orálního sexu, vám se taky líbí, že? A co teprvé takové orální potěšení, při kterém ještě zapojíte ruční práci. Za chvilku bude vaše.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.5 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Jiří Grossman, král českého humoru
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies