Helena Zeťová, nahá porotkyně Československé Superstar!

20. února nás čeká začátek další řady Československé Superstar, Habera a Osvaldová, nic nového... Žádný z vašich známých se nesnaží stát superhvězdou, takže nevidíte jediný důvod, proč sledovat už roky stejnou show? Změna! V porotě zasedne dnes již rozumná Helena Zeťová. Prohlédněte si fotky z jejího méně zodpovědného mládí!

Fotografie zachycující ženu pózující v plavkách

Asi každá dobře vypadající hvězdička lituje svých nahých fotek z „mládí“. Ani Helena Zeťová není výjimkou. Smířená s tím, že není jediný chlap, který by ji ještě neviděl nahou, se může těšit z nové publicity, tentokrát oblečená a elegantní! Jste jeden z mála slušných jedinců, kteří ještě neviděli porno fotky Heleny Zeťové, na kterých ukázala opravdu všechno? A nebo alespoň ty o něco méně odhalené? Tohle je vaše příležitost vše napravit! Vypadá to totiž, že se z Heleny stane seriózní dospělá žena. Takže kdo ví, kdy se od ní dočkáme dalších aktů!

Co vás ještě v Superstar čeká? Vysmátý Leoš Mareš v doprovodu slovenské zpěvačky Tiny! Pokud tedy nejste fanoušky českých a slovenských „zpěváků“, aspoň budete mít na co koukat!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.5 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Když do divadla, tak na improshow!

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies