Filmy a filmové novinky - Superhrdina

Do českých kin se nyní blíží nová komedie od režiséra Craiga Mazina - Superhrdina. O zábavu v této komedii rozhodně nouze nebude. Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane.

Úvodní plaát k filmu Superhrdina

Superhrdina - premiéra již 24.5.2008

Žánr: akční komedie

Originální název: Superhero Movie

Režie: Craig Mazin

Scénář: Craig Mazin

Střih: Craig Herring

Hrají: Drake Bell (Rick Ricker), Sara Paxton (Jill Johnson), Christopher McDonald (Lou Landers), Pamela Anderson, Tracy Morgan, Regina Hall, Craig Bierko, Leslie Nielsen 

Superhrdina - takový elasťáky neměl ani Spiderman...

Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka".

 

V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny".

 

S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

SOUTĚŽ o parfém Calvin Klein ENCOUNTER

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies