Filmové novinky - Sissi a Yetti

Již brzy se můžete těšit na horkou filmovou novinku tohoto léta - animovanou dobrodružnou komedii Sissi a Yetti, která bude k vidění již koncem července v našich kinech. O čem tato komedie bude?
Sissi a Yetti

Filmové novinky - Sissi a Yetti - premiéra 24. července 2008

Režie:

Michael „Bully“ Herbig

Scénář:

Michael „Bully“ Herbig

Hudba:

Ralf Wengenmayr

Producent:

Michael „Bully“ Herbig

Hrají: (v českém znění)

Lumír Olšovský (dvojrole), Václav Vydra, Pavel Zedníček, Hana Maciuchová, Josef Carda a další Sissi a císař Franz.

Sissi a Yetti - o čem tento film je?

Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Všeho je dostatek – peněž na zátop, čokoládových kuliček na golf.

 

Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze „úžasné“. Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze…

 

Císařovna Sissi je unesena. Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců.

 

Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem!

 

Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Machete - nová mexická bomba!

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies