Exotická Kristin Kreuk

Určitě ji znáte ze seriálu Smallville nebo z úspěšného teenagerovského filmu Eurotrip. Řeč je o mladé sexy herečce, která upoutala zejména mužskou část populace svým exotickým zjevem.

Americká herečka Kirsten Kreuk při focení v trávě

Kristin má zajímavý původ

Bylo těsně před oslavami nového roku 1983, když se v kanadském městě Vancouveru narodila malá Kristin Kreuk. Narozeniny slaví 30. prosince. Její otec je Holanďan a matka indonéská Číňanka, oba ale pracovali v Kanadě jako architekti. Kristin tak mohla v poklidu chodit do školy a navíc navštěvovat divadelní kurzy. Doposud studuje herectví a reklamu.

Herecká kariéra svůdné Kristin Kreuk

Ještě na střední škole se krásné Kristin dostala do ruky přihláška na casting do seriálu CBC Edgemont. Neváhala se přihlásit, dostala hned hlavní roli a její kariéra mohla začít. To se psal rok 2000. O rok později si zahrála Sněhurku ve filmu Snow White: The Fairest of Them All.

Ještě v roce 2001 začala natáčet seriál, díky kterému ji znají lidé po celém světě. Je jím veleúspěšný Smallville, ve kterém Kristin Kreuk představuje jednu z hlavních postav - Lanu Langovou.

Diváci v Česku si ji mohou pamatovat ještě například z filmu Eurotrip. V něm představuje sexy Fionu, která odkopne Scottyho, aby mohla spát s rockovým zpěvákem. Ten o tom složí píseň "Scotty doesn't know"…

Je sexy a svět to ví…

Drobná Kristin Kreuk měří pouze 163 centimetrů a váží 46 kilogramů. Jako magnet působí na pohledy mužů, právem vyhrává a umisťuje se v různých žebříčcích o nejkrásnější ženu. Například v roce 2005 se v magazínu Femme Fatales umístila na prvním místě v anketě o dívku s největším sexapeelem roku. Jejím posledním úspěchem je umístění na osmé příčce prestižní ankety populárního časopisu FHM o nejvíce sexy ženu světa.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

cestování

Sám na cestách

19.08.2018

carmen

Carmen Electra

03.05.2006

Americká zpěvačka Britney Spears

Britney Spears

03.05.2006

Diskuze

Vybrané video

Odvázaná Britney Spears

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2019 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies