Exotická Kristin Kreuk

Určitě ji znáte ze seriálu Smallville nebo z úspěšného teenagerovského filmu Eurotrip. Řeč je o mladé sexy herečce, která upoutala zejména mužskou část populace svým exotickým zjevem.

Americká herečka Kirsten Kreuk při focení v trávě

Kristin má zajímavý původ

Bylo těsně před oslavami nového roku 1983, když se v kanadském městě Vancouveru narodila malá Kristin Kreuk. Narozeniny slaví 30. prosince. Její otec je Holanďan a matka indonéská Číňanka, oba ale pracovali v Kanadě jako architekti. Kristin tak mohla v poklidu chodit do školy a navíc navštěvovat divadelní kurzy. Doposud studuje herectví a reklamu.

Herecká kariéra svůdné Kristin Kreuk

Ještě na střední škole se krásné Kristin dostala do ruky přihláška na casting do seriálu CBC Edgemont. Neváhala se přihlásit, dostala hned hlavní roli a její kariéra mohla začít. To se psal rok 2000. O rok později si zahrála Sněhurku ve filmu Snow White: The Fairest of Them All.

Ještě v roce 2001 začala natáčet seriál, díky kterému ji znají lidé po celém světě. Je jím veleúspěšný Smallville, ve kterém Kristin Kreuk představuje jednu z hlavních postav - Lanu Langovou.

Diváci v Česku si ji mohou pamatovat ještě například z filmu Eurotrip. V něm představuje sexy Fionu, která odkopne Scottyho, aby mohla spát s rockovým zpěvákem. Ten o tom složí píseň "Scotty doesn't know"…

Je sexy a svět to ví…

Drobná Kristin Kreuk měří pouze 163 centimetrů a váží 46 kilogramů. Jako magnet působí na pohledy mužů, právem vyhrává a umisťuje se v různých žebříčcích o nejkrásnější ženu. Například v roce 2005 se v magazínu Femme Fatales umístila na prvním místě v anketě o dívku s největším sexapeelem roku. Jejím posledním úspěchem je umístění na osmé příčce prestižní ankety populárního časopisu FHM o nejvíce sexy ženu světa.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

5 nejoblíbenějších hitech hraček současnosti

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies