Eliška Bučková

I od pohledu nevinná Eliška Bučková se odvázala a nafotila sérii odvážných fotografií pro jeden pánský časopis. Velkou fotogalerii Elišky Bučkové naleznete právě zde!

Modelka Eliška Bučková při focení v plavkách

Ze života Elišky Bučkové

Eliška Bučková se narodila 23. července roku 1989 v Hodoníně. Předtím, než se odstěhovala do Prahy, žila ve Strážnici. V současné době studuje posledním rokem střední školu, obor kosmetička. Po maturitě by chtěla jít ještě dále studovat.

Mezi její záliby patří tanec, zpěv, hudba (hraje na housle, kytaru, flétnu, bongo) a práce s dětmi. Eliška je věřící, každou neděli chodí do kostela. 179 centimetrů vysoká kráska si své sexy křivky udržuje pravidelným sportováním.

Česká Miss 2008 – Eliška Bučková

Eliška Bučková loni vyhrála čtvrtý ročník soutěže krásy a stala se tak novou Českou Miss 2008. Na dalším místě se umístila Hana Svobodová a Elisavet Charalambidu. Eliška se také zúčastnila nejprestižnější světové soutěže krásy Miss Universe 2008 ve vietnamském Nha Trangu – zde se umístila na skvělém 11. místě o nejlepší postavu v plavkách.

Sexy fotky pro pánský časopis

I od pohledu nevinná Eliška Bučková se odvázala, a nafotila sérii odvážných fotografií pro pánský časopis Xman. Lehce erotické fotografie vznikly pod taktovkou fotografa Dennise Chotenovskeho.

Ze soukrom...

Pánové, pokud byste měli o Elišku Bučkovou zájem, tak máte smůla. Ta je v současné době velmi zamilovaná do svého slovenského přítele Laca, se kterým letos strávila dovolenou na Kubě.

Eliška Bučková – zajímavosti

Oblíbenou historickou postavou Elišky je Marie Magdaléna, která dokázala začít žít nový život a sloužit lidem.

Nejlepší dovolenou podle svých slov Eliška prožila v Malajsii a na chatě v Novém Hrozenkově. V budoucnu by se chtěla podívat do Španělska a do sultanátu Brunej na ostrově Borneo.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

I věda může být populární

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies