Drsný sex - nechte se ovládnout zvířecími pudy

Většina z vás se domnívá, že ženy dávají přednost pomalému, něžnému a romantickému sexu. Mýlíte se, pánové. Přibližně 70 % žen preferuje drsný sex. Ale pozor. Tvrdý či drsný sex neznamená mlácení, znásilnění či sado-maso techniky. Jde tu o rychlý, hluboký a tvrdý průnik. Jestliže si nejste zcela jistí, zda to partnerce nebude vadit, promluvte si s ní o tom. Pamatujte, že nesmí křičet bolestí, ale blahem.

Pravidla drsného sexu

 

Proč byste měli vyzkoušet drsný sex?

 

Občas zapomeňte na slušné vychování pravého gentlemana a nechte se ovládnout zvířecími pudy. Dejte ale pozor, abyste své partnerce neublížil. Drsný sex vám pomůže narušit případný stereotyp v posteli. Všeho moc škodí. Po čase i něžnosti ztratí své kouzlo. Proto to občas prostřídejte a uvidíte, jak se váš sexuální život zlepší. Ženy chtějí být čas od času ovládány.

 

Především jde o překvapení. Vyberte ale vhodné místo a čas. Jestliže dostanete chuť na drsný sex ve chvíli, kdy vám partnerka vaří oběd, možná bude v tu chvíli nadšená vaším nápadem, ale později vám určitě nepoděkuje za spálený pokrm a kouřem načichlý byt. Vezměte v potaz i to, že může začít hořet. Co pak?

 

Takže pokud jste zvolil správné místo a čas, jednejte rychle a bezohledně, ale tak, abyste jí nijak neublížil. Nemusíte ji fackovat a mlátit. Stačí jen přitvrdit. Pevně zmáčkněte její prsa, svlékněte ji nebo jí sundejte jen kalhoty a kalhotky a vykašlete se na předehru.

 

Aby to partnerku příliš nebolelo, je dobré začít orálním sexem. Ale ne tak jako vždycky. Nečekejte, až bude připravená. Prostě jí tam “dole” věnujte maximálně minutu a vrhněte se do akce. Přirážejte tvrdě a hluboko a klidně ji občas pořádně plácněte přes zadek. Nečekejte na její orgasmus, až budete chtít, prostě se udělejte. Jestli vše uděláte správně, nebude jí ani vadit, že jste ji o orgasmus ochudil. U žen totiž neplatí, že bez orgasmu si neumějí užít sex. Je ale dobré, ji za tento drsný vpád později odměnit.

 

Co je dovoleno?

 

  • Buďte bezohlední. Neptejte se a nenechte jí o čemkoliv přemýšlet.
  • U drsného sexu by neměl chybět dirty talk neboli použití sprostých výrazů.
  • Spanking - plácnutí přes zadek je také povoleno.
  • Nejdůležitější je moment překvapení. Netahejte jí zpět do postele, prostě si ji vezměte, kdekoliv máte chuť.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Courteney Cox opět ve filmu Vřískot
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies