Charismatická Sian Evans

V dnešním článku Vám představíme charismatickou vokalistku skupiny Kosheen - Sian Evans.

Herečka Sian Evans na fotografii s mužem

Sian Evans - ze života

Sian Evans (vlastním jménem Sian Powell) se narodila do muzikantské rodiny 9.října 1973 v Bramptonu ve Walesu. Její dědeček skládal hudbu a řídil mužský pěvecký sbor. Zpívat začala Sian již ve svých 6-ti letech, v 11-ti letech ke zpěvu přidala hru na bicí a ve 12-ti letech kytaru. V té době začala psát také vlastní texty. V 16-ti letech utekla z domova do Cardiffu, kde žila ve squatech a nebo u přátel. Většinou měla několik zaměstnání najednou, ve volném čase jezdila na taneční párty a festivaly po celé zemi.

Dlouhá cesta ke skupině Koscheen

Než dostala Sian v roce 1998 nabídku od Markee Substance and Darren Decoder zpívat pro hudební skupinu Kosheen (anglická drum and bassová a rocková skupina), hrála v několika hudebních skupinách jako Circe's Vendetta, Scratching Post, American Hi-Fi, and Treble Charger. Její debutové EP, The Third Place, bylo vydáno Nickem McTaggartem. Sian se i nadále zabývá dalšími projekty a její hlas tak můžete slyšet nejen ze songů skupiny Kosheen.

Skupina Kosheen vydala doposud následující alba:

  • Resist (2001)

Album Resist je směsice breakbeatu, drum'n'bassových songů a down-tempo melancholie. Na albu naleznete i slavný hit skupiny Kosheen "Hide U".

  • Kokopelli (2003)

Album pojmenované po severoamerickém indiánském symbolu plodnosti, osobitosti a hudby bylo nominováno na Brit Award.

  • Damage (2007)

Zatím poslední album skupiny Kosheen. Bohužel, sklidilo nejméně kladných ohlasu ze všech.

Ze soukromí Sian Evans

O soukromí Sien se toho příliš neví. V mládí se jí narodil syn Yves. Zda-li je v jejím životě v současné době nějaký muž, to ví jen ona sama.

Sexy fotky charismatické Sian Evans naleznete v naší fotogalerii.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Strážci Galaxie aneb Marvelovská sci-fi komedie

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies